خرید وی پی ان

خرید وی پی ان

امروزه خرید فیلتر شکن جزوه زندگی روزمره اکثر کاربران اینترنتی شده است. مشتریان با خرید vpn از سایت  teh shop می توانند بدون فیلتر و محدودیت به وبگردی بپردازند.

همچنین با خرید کریو این امکان برای شما فراهم می شود که در سیستم خود وی پی ان نیز داشته باشید.

سرویس ها انواع مختلفی دارند که مثل سیسکو ، vpn ، که با خرید وی پی ان همه تحریم ها رفع خواهد شد.

خرید وی پی ان

برخی ویژگی هایی که vpn های ما را متمایز می کند :

فیلتر شکن teh vpn

محرمانگی به این معناست که تنها افراد مجاز ( کسانی که ارتباط VPN را شروع کرده اند) اجازه دسترسی به محتوای اطلاعات را دارند. هر فردی دیگری ممکن است که اصل بسته را ببینید اما نمی تواند محتوای بسته را متوجه شود چون بسته رمزنگاری شده است و دو طرف ارتباط قادر به رمزگشایی اطلاعات هستند.در مثال زیر یک نمونه آن نشان داده شده است.

اگر دو دستگاه از طریق VPN با یکدیگر ارتباط داشته باشند فاکتور مهم دیگر برای ارتباط این است که دیتا به صورت صحیح و هیچ تغییری بین دو دستگاه ارسال شود. اگر یک مهاجم در بین مسیر تغییری روی بسته ها ارتباط VPN ایجاد کند از دید یکپارچگی پنهان نمی ماند.

Antireplay Protection

اگر یک مهاجم ارتباط VPN را مشاهده کند و اقدام به capture کردن ترافیک کند و با استفاده از این اطلاعات اقدام به برقراری ارتباط با یکی از جفت های VPN کند و با توجه به این اطلاعات ارتباط خود را به عنوان یک جفت قانونی برقرار می کند. برای برطرف کردن این مشکل ، VPN از مکانیزم antireplay استفاده می کند که در آن بسته هایی که یکبار ارسال شده اند برای بار دوم در آن VPN Session اجازه ارسال خواهند داشت.